Ana Sayfa / Canon Destek / Canon G1400 G2400 G3400 Yazıcı Kutu açılımı incelenmesi Kurulumu Mürekkep Doldurması inkjet mürekkep ile Agfa Fotoğraf Kağıdı Testi Videosu

Canon G1400 G2400 G3400 Yazıcı Kutu açılımı incelenmesi Kurulumu Mürekkep Doldurması inkjet mürekkep ile Agfa Fotoğraf Kağıdı Testi Videosu


Merhaba arkadaşlar,

Şu ana kadar henüz Canon G Serisi yeni bitmeyen kartuşlu yazıcılarının kurulum ve inceleme videosu hep yabancılar tarafından çekilmişti. Bizde elde olan imkanlarımız ile Canon G2400 yazıcıyı kutusundan çıkarıp kutu içeriğini bilgisayara nasıl tanıtıldığını  mürekkep dolumunun nasıl yapıldığını ayrıca inkjet marka mürekkepleri test ederek baskı kalitesini ve aynı zamanda Agfa fotoğraf kağıtlarının nasıl olduğunu baskı örneğini çıkardık. video da elbette baskı rengini tam olarak seçemeyebilirsiniz fakat emin olabilirsiniz çok kaliteli bir baskısı olmaktadır.

Yazıcı : http://www.hepsikartus.com/yazicilar/… buradan satın alabilirsiniz.

Canon Mürekkep: http://www.hepsikartus.com/murekkep-g…

Agfa Fotoğraf Kağıdı : http://www.hepsikartus.com/fotograf-k… Burdan satın alabilirsiniz.

0850 840 9485 arayabilirisniz satış için

Canon bitmeyen kartuş sistemli yazıcılarının yeni modellerinden olan G2400 yazıcının tüm bilgilerini paylaştık inşallah yardımımız dokunmuştur. Sizlerde kanalımıza destek olabilir bir teşekkür edebilirsiniz.

Farklı sorunlarınız ve merak ettikleriniz var ise yukarda sorun cevaplayalım kısmından bize yazabilirsiniz gerek konu olarak gerek videolu paylaşımlarda bulunabiliriz.

İlginizi Çekebilir

Canon E414 E404 E484 Mg2450 Bitmeyen Kartuş Sistemli Yazıcılara Tank Takılması Bitmeyen Kartuş Sistemi

Canon E414 E484 Bitmeyen Kartuş Sistemli Yazıcılara Tank Takılması Bitmyen Kartuş Sistemi Canon e414 bitmeyen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir