Ana Sayfa / Teknik Servisler / Bitmeyen Kartuş istanbul Kartusnet.com Baskistan Kimdir ?


Bitmeyen Kartuş istanbul Kartusnet.com Baskistan Kimdir ?

Kartuş Net Baskistan Kimdir ?

Bitmeyen Kartuş istanbul bayisidir. Özgür baskı dünyası olarak ilk olarak ticaret dünyasına girdikten sonra Baskistan olarak isim değiştirmiştir. Yazıcı, Kartuş başta olmak üzere  bitmeyen kartuş ürünlerinin satış ve onarımını yapmaktadır. Gökhan Aygün tarafından kurulan firma bir çok alan adı ile satış yapmaktadır. N11 gittigidiyor hepsiburada üzerinden satış yapmaktadır.  Yazıcılarda inkjet mürekkep kullanmaktadır.

Firma Adı : Baskistan

Telefon 1 : 0212 543 43 80

Telefon 2 : 0212 543 43 98

Adres : İncirli Caddesi No:1 Kat:3 Bakırköy-İstanbul

Baskistan, 2010 yılından bu yana yaratıcı ve yenilikçi teknolojileri Türk tüketicisi ile buluşturuyor. Baskı teknolojileri alanında dünya çapında kendini kanıtlamış firmaların imtiyazlı Türkiye Distribütorlüğünü yapan Baskistan, aynı zamanda yazıcılar için çeşitli uygulama, yazılım hizmetleri veren firmaların Türkiye temsilciliğini de üstleniyor.

Misyonumuz

Bilişim Teknolojileri alanındaki yenilikleri ve buluşları yakından takip ederek günlük hayatımızı kolaylaştıracak teknolojileri Türkiye pazarına sunmak.

Vizyonumuz

En kaliteli ürün ve çözümleri seçerek, bunları en uygun fiyat ve mükemmel satış sonrası desteği ile pazara sunarak, hem son kullanıcıların hem de iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak ve bu değerler sayesinde Türkiye’de bu alandaki öncü firma statümüzü korumak.

Yaşadığınız Sorun şikayet ve Önerilerinizi Yorum olarak yazabilirsiniz.

www.inkjet.com.tr size yeterİlginizi Çekebilir

Bitmeyen kartuş istanbul teknik servis bilgileri iletişim

0850 840 94 83 7/24 destek alabilirsiniz.   Bitmeyen kartuş istanbul ana bayisi ve satıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir