Ana Sayfa / Canon Destek / Bitmeyen Kartuş


Bitmeyen Kartuş

Bitmeyen Kartuş

2012 yılından bu yana bitmeyen kartuş sistemli yazıcılar üzerinde çalışmaktayız. Bu sektörde Türkiye’de en büyük destek veren firmalardan biri olarak elimizden geldiğince sizlere destek ve hizmet vermekten mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Bitmeyen kartuş sistemli yazıcılar hakkında herhangi soru ve sorunlarınızı bu başlık altında genel olarak sorabilirsiniz. Yorumlarınızı bizimle paylaştıkça bizde bu yönde diğer insanlara faydalı olacağımız şekilde paylaşım yapacağız.

Bitmeyen kartuşlu yazıcılarda hangi mürekkebi kullanmalıyım sorusunda biz firma olarak inkjet marka mürekkepleri kullanmaktayız. inkjet.com.tr den satın almaktayız.  Canon mürekkeplerinde oldukça iyidir kesinlikle fotoğraf baskıları harika netice sunmaktadır.

Canon mu epson mu diyen çok kişi var kullanacağınız alana göre değişmektedir. Bu yüzden biz tüm müşterilerimize almadan önce ilk olarak ne iş yapacaklarını nerde kullanacaklarını sormaktayız.

Eğer yazıcı ihtiyacnız ve mürekkep ihtiyacınız varsa inkjet.com.tr den satın alabilirsiniz.

Sormak istediğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 840 84 21 mesai saatleri içinde lütfen pazar günleri ve akşam 6 dan sonra aramayınız.

Bitmeyen Kartuş Nedir ?

Yazıcıya takılan harici tank ile kartuşların otomotik doldurmasına yarayan sistemdir. Kartuş bitmiyor değil mürekkep bitiyor. Kartuşlarda arızalanıyor elbette fakat kaliteli mürekkep ile hem daha uzun süre kullanıyorsunuz hemde maaliyetiniz düşüyor.

inkjet Photo mürekkepleri 

Fotoğrafçılar için özel olarak üretilen inkjet photo mürekkepleri ile özellikle Bitmeyen Kartuşlu canon yazıcılarda kesinlikle renk ayarlaması ile bilgisayarda gördüğünüz rengin aynısını alabilirsiniz. inkjet photo mürekkepleri biraz pahalı olmasına rağmen kalite isteyen fotoğrafçıların vazgeçilmezidir diyebilirim.

Bitmeyen Kartuş Baskı Videosuİlginizi Çekebilir

Epson L3256 Renkli Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Wifi Driver indir

Epson L3256 Renkli Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Wifi Driver indir Epson Ecotank L3256 Modeli ile Kartuş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir