Ana Sayfa / Canon Destek / Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar


Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar

Bitmeyen kartuşlu yazıcılar evlerde işyerlerinde kullanılmaktadır. Bitmeyen Kartuşlu yani tanklı yazıcılar normal yazıcıların yanında bulunan haznelerden kartuş dolumu yapmak için kullanılmaktadır. Bitmeyen kartuşlu yazıcılar olarak Epson Canon Hp ve Brother yazıcılar üretmektedir. Ayrıca fabrikasyon olmayan bitmeyen kartuşlu yazıcı üzerine çalışan firmalar üretmektedir.

Bitmeyen kartuşlu yazıcıları satın almak için tıklayın

https://www.inkjet.com.tr/bitmeyen-kartuslu-yazicilar

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar en uygun fiyata alabileceğiniz siteler başında inkjet.com.tr gelmektedir. Bitmeyen kartuş sistemli yazıcılar ve aksesuarlarını ve sarf malzemelerinin satışı yapılan sitede en uygun fiyata bitmeyen kartuşlu yazıcıların mürekkepleri de bulunmaktadır. Kesinlikle orjinal kalitesinde baskılar almanıza yaramaktadır.

Bitmeyen kartuş sistemli yani tanklı yazıcıların kullanıcılara baskı maaliyeti oldukça fazladır. Fotoğraf baskılarını kaliteli ve uygun fiyata yapan bu yazıcılar 1 adet 10×15 fotoğraf baskı maaliyeti 0,16 kuruşa denk gelmektedir. 15×21 boyutlarında bir adet fotoğraf baskı maaliyeti 0,32 kuruşa denk gelmektedir. Bunları normal fotoğraf baskı merkezlerinde basmak istediğinizde 10×15 fotoğraf 1 tl 15×21 fotoğraf 2 tl ye basılmaktadır. Bu bağamda bitmeyen kartuşlu yazıcılar hem zamandan hem maaliyette de kolaylık sağlamaktadır. Fotoğraflarınızı kendiniz bastığınızda renk uyumsuzluğu yaşamayacaksınızdır.

inkjet mürekkepleri tamamen bitmeyen kartuşlu yazıcılar için üretilmiştir.. inkjet mürekkepler ile yapacağınız fotoğraf baskıları kesinlikle diğer mürekkepler ile yapacağınız fotoğraf baskılarından hem kaliteli hem daha uygun fiyata olacaktır.

Bitmeyen kartuş sistemli yazıcılar ile dolum maaliyeti normal kartuşlu yazıcılara göre 40 kat daha uygundur.

Karşınızda EcoTank ITS yazıcılar Kartuşsuz, ultra düşük maliyetli baskı

Mürekkebin bitmesi sinir bozucu olabilir. Stoğunuzda bulunuyor olsa bile kartuşu değiştirmek zaman alır. Yoğunsanız ve bir yazıcıya bağımlıysanız, kolay bir çözümümüz var. Epson’un EcoTank ITS yazıcısında, kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran ultra yüksek kapasiteli bir mürekkep tankı sistemi bulunur.İlginizi Çekebilir

Epson L3256 Renkli Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Wifi Driver indir

Epson L3256 Renkli Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Wifi Driver indir Epson Ecotank L3256 Modeli ile Kartuş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir