Ana Sayfa / Canon Destek / Canon G1400 5B00 Hatası Çözümü Emici Dolu Hatası Programı


Canon G1400 5B00 Hatası Çözümü Emici Dolu Hatası Programı

Canon G1400 yazıcılar başta olmak üzere bütün canon yeni serilerinde artık eski sürüm yazılımlar geçerli değildir. Yeni Service tool yazılımları ücretli satılmaktadır. Bu ücretli yazılımı uygun fiyata satın alabileceğiniz sitede kesinlikle garantili işlem yapılmaktadır.

Tek bir uyarısı var kesinlikle eski sürüm service tool kullanıp yazıcıyı kitlemediğiniz sürece yazılımı satın alıp sınırsız kullanım sağlayabilirsiniz.  inkjet.com.tr den satın alabilirsiniz.

https://inkjet.com.tr/canon-g1400-g2400-g3400-g4400-emici-dolu-pad-reset-programi-urun52376.html

Canon G1400 G2400 G3400 G4400 Uyumlu Reset Yazılımı

Canon G serisi yazıcılar için uyumlu Reset Programı yeni ve günceldir bütün G serisi ile uyumludur. Yazılım kesinlikle yazıcınıza zarar vermeyecektir.

Programı satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken bizimle info@inkjet.com.tr ile iletişime geçmeniz ve telefon numaranızı göndermenizden sonra mesai saatleri içerisinde sizlerle iletişime geçip uzak masaüstü programı ile bilgisayarınıza bağlanıp kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Kurulum sadece 1 bilgisayar için geçerli olup kopyalanamaz ama bilgisayarda sınırsız kullanabilirsiniz. Silmediğiniz sürece

Piyasaa bulabileceğiniz ücretsiz service tool ile resetlemeye çalışrken yazıcıyı eğer kitlerseniz hiç bir şekilde düzelmeyecektir.

Canon yazıcılarda özellikle tanklı yazıcılarda meydana gelen emici dolu hatasını bu program ile sorunsuz resetlenebilir. Bütün canon yazıcılar ile uyumludur. Servise önderip 1 ay beklemeniz gerekmez. Hatta muadil mürekkep kullanıyorsanız servis ekstra yazıcı ücreti istemektedir. bilginiz olsun.

Emici Hatası Neden Gelir ?

Canon emici hatası bir nevi yazıcınızın ömrünü tamamladığını göstermektedir. Yazıcı içerisinde bulunan pedlerin dolduğunu belirtmektedir. Ped ise yazıcının atık haznesidir. Kafa temizleme Yoğun temizleme mürekkep temizleme işlemi yaptığınızda hatta her yazıcı kağanıp açıldığında bir miktar mürekkep atık haznesine dolmaktadır. Bu atık haznesinin dolmasından dolayı yazıcıyı bir nevi değiştirmiş gibi gösterilmesi işlemidir. Pad canon yazıcılarda özellikle 2 kez değiştirilmese dahi sıkıntı yaşanmamaktadır çünkü tam dolmamaktadır. Pad sarf malzeme olduğundan dolayı garantiye girmemektedir. 

Eğer yazıcınızı bize yollayıp ped i değişmesini isterseniz ücreti servis te 300 tl iken bizde kargo dahil 150 tl dir. 

İadesi Olmayan Ürün !

Yazılımı bizde satın aldığımız için yazıcınız eğer device moduna geçmiyor bilgisayarda device olarak görünmüyorsa sorumluluk kabul etmiyoruz. Yazıcı device moduna nasıl alınır ?

Yazılımı aşağıdan indirin

https://yadi.sk/d/_Lt-pmX53VigSm

programı çalıştırınız sizlere İD verecektir Verdiği id yi  İsim soy isim iletişim numaranızı info@inkjet.com.tr İletiniz
Sizler satın aldıktan sonra mailinize key yollayacaktır.
 Yoğunluğa göre değişmektedir.

1. Aç/Kapa düğmesini kullanarak yazıcıyı kapat (Işık sönmeli).
2. Yazıcının kırmızı üçgen şekilli (RESET) düğmesine basılı tut.
3. RESET’e basılıyken, Aç/Kapa’ya da basılı tut.
4. Aç/Kapa’yı bırakmadan, ÜÇGEN’i bırak.
5. Aç/Kapa’ya basılıyken ÜÇGEN’e 6 defa bas ve bırak.
6. Aç/Kapa’yı da bırak ve yeşil ışığın yanıp sönmesinin bitmesini bekle.
7. USB kabloyu tak.

Bunu yaptıktan sonra Bilgisayar Device Olarak görüyorsa sorun olmayacaktır. Satın alabilirsiniz.

Videolu anlatımİlginizi Çekebilir

Wic Reset Full indir Key Anahtar

Wic Reset Programı Nedir ? Wic reset programı genel olarak mürekkep seviyelerini sıfırlamaya yaramaktadır. Program …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir