Ana Sayfa / Uncategorized / Canon ve Hp Dolum Seti inkjet Mürekkep Dolum VAKUM APARATI NASIL KULLANILIR Kartuş Dolumu Nasıl Yapılır ?


Canon ve Hp Dolum Seti inkjet Mürekkep Dolum VAKUM APARATI NASIL KULLANILIR Kartuş Dolumu Nasıl Yapılır ?

Canon ve Hp Dolum Seti inkjet Mürekkep Dolum VAKUM APARATI NASIL KULLANILIR
Hp ve canon kartuşlarının dolumu için gerekli malzeme temini için gerekli anlatımları yaptık
Kartuş Dolumunun Nasıl yapıldığını anlattık
Hp ve Canon kartuşlarının üzerindeki deliklerden veya deliği yoksa ince matkap ucu ile kartuşların delinmesi gerekmektedir.
Kartuşların deliklerinden renkli için 3 ml siyah için 5 ml mürekkep konulmaktadır. Sizler daha fazla da doldurabilirsiniz.

Lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcıların boşalan toner veya mürekkep kartuşlarının yeniden doldurulmasını sağlamak amacıyla, yanında bazı ekipmanlarla satılan TONER TOZU yada likit mürekkebe kartuş dolum seti denilmektedir. Bu ürünleri kullanarak eksilen mürekkep veya toner ilavesi yapılarak kullanıma devam edilebilmektedir. Bu sistem yazıcıya monte edilerek BİTMEYEN KARTUŞ ve BİTMEYEN TONER üretimi yapılmaya çalışılmıştır. Kartuş dolum seti denilen ürünler günümüz yazıcılarının birçoğunda kullanılamamaktadır. Üretilen yazıcı kartuşlarının büyük bölümü üzerinde ÇİP barındırdığından kartuş içine ne kadar mürekkep ilave ederseniz edin çip değişmediği sürece yazıcı kartuşu göremediğinden baskı yapmamaktadır. A3 boyutunda çıktı alma zorunluluğunuz yoksa, orijinal kartuş satın alarak servet ödemek yerine EKONOMİK YAZICILAR sınıfında bulunan baskı maliyeti çok ucuz Lazer yazıcıya geçerek baskı maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürebilirsiniz. Tabi ki lazer yazıcı almadan önce detaylı bir inceleme yaparak beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahip KOLAY DOLUM YAPILAN YAZICILAR sınıfında olmasına dikkat etmelisiniz. İnternet sitemizde bulunmayan bir yazıcı dahi ilginizi çektiyse, kullanım maliyetleri konusunda çekinmeden firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
www.hepsikartus.com üzerinden kartuş dolum setlerinin en kaliteli ve ucuzunu satın alabilirsiniz.
Diğer tüm sorularınız için lütfen
www.kartusdestek.com üzerinden bize yorum ile yazın !İlginizi Çekebilir

Epson L850 yazıcı Aldım Renk ayarlaması nasıl yapabilirim.

merhaba bu yazıcıyı yeni aldım daha öncede epson kullanıyordum bu yazıcıdan fatograf baskısı çıkartıyorum fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir