Ana Sayfa / E-ticaret / Dropship Nedir En iyi dropship Firması Xml veren Firmalar


Dropship Nedir En iyi dropship Firması Xml veren Firmalar

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen Drop shipping; stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş ve teslimatı depo üzerinden sağlanıyor olabilir.

Kar oranlarına göre xml alabileceğiniz bir çok firma var. %50 ye varan kar marjı ile kendiniz de xml ile ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz bunun için yapmanız gereken www.inkjet.com.tr sitesine girip ücretsiz xml alabilirsiniz

https://www.inkjet.com.tr/ic/ucretsiz-xml

tek şartı bulunan site sadece satış yapacağınız siteyi mail ile yollamanız. Yazıcı sektöründe çok büyük satış ve kar elde edebilirsiniz.

 İlginizi Çekebilir

Site Hızını Arttıracak Sitenizin Seo Puanını Yükseltecek Ücretsiz Çözüm Çok Basit

Resim Optimizasyonu Nedir ? Resimler bir internet sitesinde en çok dikkat çeken unsurlardır ve ziyaretçiyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir