Ana Sayfa / E-ticaret / En İyi Dropshipping Siteleri Dropship Firmaları Stoksuz Satış Yapan Mağazalar


En İyi Dropshipping Siteleri Dropship Firmaları Stoksuz Satış Yapan Mağazalar

Dropship yani Stoksuz satış veya bayilik veren bir çok site mevcuttur. Bunların en popüler veya en iyi dropshipping firmaları için farklı farklı listelerin olduğu onlarca internet sitesi bulabilirsiniz fakat bunların birçoğu affiliate linkleri verdiği için çıkarları doğrultusunda sıralamaları oluşturmaktalar. Bu sıralamaları dikkate almadan kendi kullandıklarım ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki firmaların diğerleri arasından sıyrıldığını çok rahat söyleyebilirim.

Yabancı sitelerden bahsetmeyeceğim fakat görüğüm iyi sitelerden bazılarını özellikleri ile birlikte yazacağım.

inkjet.com.tr 

Yazıcı sektöründe mürekkep fotoğraf kağıdı toner vb malzemelerin toptan ve perakende satışını yapan firma sektöründe lider bir firma olarak hiç bir müşteriyi mağdur etmeden diğer xml veren firmalara göre oldukça sağlam firmadır. %100 e varan kar marjı ile kesinlikle tavsiye edeceğim firmadır.

Herhangi bir ücret veya aylık gider istememektedir.

 • Sermayesizticaret.com

Sermayesiz dükkan sektöre son katılanlardan. Her ne kadar adı sermayesiz ticaretde olsa ilk yıl için 490 TL ve devam eden yıllarda ise 300 TL+KDV ödemeniz gerekecek. Çalışma şekli aynen zahmetsizal.com’da olduğu gibi tam olarak dropshipping değil, yarı satış ortaklığı yarı dropshipping.  Size sağlayacağı avantajlardan biri ise dükkanı sizin şekillendirmenize izin veriyor. İster tüm ürünleri satın isterseniz belli kategorilerdeki aynı konsept ürünlere konsantre olun.

Her ne kadar hepsine üyelik ücretlide olsa fiyatlar oldukça makul gözüküyor. Zaten yurt dışındaki dropshipping firmalarınada aylık veya yıllık ücretler ödemek zorundasınız. Dolayısıyla madem dropshipping aklınızın bir köşesinde duruyor o zaman önce yerel firmaları denemenizde fayda var.

Siteye Sermayesizticaret.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Dropship.com.tr

Aylık 29 TL’den başlayan fiyatlar ile farklı paketler sunan Dropship.com.tr elektronikten beyaz eşyaya, giyimden kozmetiğe kadar bir çok kategoride ürünleri satış imkanı sağlıyor. İsterseniz e-ticaret yazılımı ve danışmanlığıda alabilirsiniz.

 • Zahmetsizal.com

Zahmetsizal.com yıllık 249 TL karşılığı size e-ticaret sitesi kuruyor. Aslında tam olarak dropshipping sayılabilecek bir konsept değil, dropshipping ve satış ortaklığı arasında bir yerlerde desek yeridir. En avantajlı tarafı ise site ile birlikte Sanal pos kurulumu ve indirimli kargo ücretleri sağlıyor olması.İlginizi Çekebilir

Site Hızını Arttıracak Sitenizin Seo Puanını Yükseltecek Ücretsiz Çözüm Çok Basit

Resim Optimizasyonu Nedir ? Resimler bir internet sitesinde en çok dikkat çeken unsurlardır ve ziyaretçiyi …

2 Yorumlar

 1. kadın sitesi

  xxxx.com neden yok acaba listede?

  • kadın sitesi

   Biz sadece güvenilirliğini ispatlamış firmaları listeliyoruz. Firmayı daha önce duymadık ve güvenilirliğinden emin olmadığımız için site adresinizi yayınlayamıyoruz.
   Bizimle iletişime geçip firma bilgilerini teyit ederlerse yayınlarız elbette.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir