Ana Sayfa / Epson Destek / Epson L605 L1455 L655 Yazıcılardaki Yeni Bir Özellik Mürekkep Seviyelerini Görmesi


Epson L605 L1455 L655 Yazıcılardaki Yeni Bir Özellik Mürekkep Seviyelerini Görmesi

Epson L605 L1455 L655 Yazıcılardaki Yeni Bir Özellik Mürekkep Seviyelerini Görmesi

Merhabalar,

Epson inkjet yazıcıların yeni modellerinde bu gün keşvettiğim yeni bir özellikten bahsedeceğim. Önceki inkjet tanklı yazıcılarda tanklardaki mürekkepler bittikten sonra veya bitmeden önce mürekkep bitti uyarısı vermekteydi ve bu hatayı kırmızı üçgen tuşa önce 5 saniye sonra 3 saniye sonra tek sefer basarak çözebiliyorduk. Bu günki konu ise Epson yeni tanklı yazıcılarda mürekkep seviyelerini okuması için yeni bir sistem geliştirmişti. Bu sistem ile mürekkep seviyelerini tankın hemen arkasında bulunan gözler ile yazıcı algılayabiliyor ve bunu bittiğinde otomotik yazıcı okuyabiliyor olması. Yıllardan beri tanklı yazıcıları kullanan müşterilerin inanılmaz bir şekilde sorduğu bir konuda böyle bir çözüm yöntemi bularak kolaylık sağlayan epson tank modelini de değiştirerek ink tank system ile bir çok tanklı yazıcılara göre oldukçe önemli bir adım atmıştır.

A4 sayfası başına ultra düşük maliyet isteyen ofisler, paradan tasarruf sağlayan ve mürekkep kartuşlarını ortadan kaldıran L605’in yüksek kapasiteli mürekkep tankına bayılacaklar. Wi-Fi ve Ethernet özellikleri, hem bugün hem de gelecekte ofisiniz için çalışan bir kurulum yaratma esnekliğini sunuyor. Ayrıca L605, en üst düzeyde çok yönlülük için çift taraflı baskı, mükemmel tarama kalitesi ve yüksek kopyalama kapasitesi sağlar.

Maliyetleri %90’a kadar azaltın1

1 L605, ilk iki orijinal mürekkep setiyle2 11.000 sayfaya kadar baskı yaparak kesinlikle yüksek bir verim sağlar. Sayfa başına son derece uygun maliyeti sayesinde1 baskı maliyetlerinde %90’a kadar tasarruf edebilmenizi sağlar

Her seferinde kaliteli sonuçlar

Epson’un Micro Piezo teknolojisi ve renkler için Epson orijinal boya mürekkebi ve siyahlar için pigmentli mürekkeple hızlı kuruyan, suya dirençli ve değişmez kalitede sonuçlar alın. Daha fazla huzur için L605, 2 yıllık üretici garantisiyle birlikte verilir.

Lütfen bir teşekkür yorumubizi mutlu edecektir.

epson l605 inceleme,

epson l605 yorum,

epson l 655,

epson l605 vatan,

epson l605 mürekkep,

epson l605 review,

epson l605 driver,

epson l655 fiyat,İlginizi Çekebilir

Canon Mürekkep Epson Yazıcıda Kullanılabilir mi ?

Merhaba değerli takipçilerim sizzlerin ypun soruları altındayım ve bu tür konulara yönlendirildikçe detaylı olarak açıklama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir