Ana Sayfa / E-ticaret / Hepsi Burada Ödemeleri Geciktirdi Ödemeleri Neden Yapmıyor 12.06.2017


Hepsi Burada Ödemeleri Geciktirdi Ödemeleri Neden Yapmıyor 12.06.2017

Merhabalar Hepsiburada hakedişlerini yatırmadığını ve geciktireceğini açıkladı açıklamalarındaki sebep muhasebe programından kaynaklı olduğu söyleniyor.

Hepsiburada mağazanızda 01.06.2017 ve 08.06.2017 tarihli yapılacak ödemeniz muhasebe entegrasyonunda yaşanan aksaklık nedeniyle ilerleyen günlerde kademeli olarak gerçekleştirilecektir. Bu zaman zarfındaki anlayışınız için teşekkür ederiz.

Peki bu ne anlama geliyor az az ücretle ödeme yapılacağı anlamına geliyor. Peki bunun sebebi nedir diye sorarsanız bence başka yere yatırım yapıldı ve o yatırımı biz satıcı ücretleri ile dönecektir.  Sanalpazar gibi hepsiburada çok iyi bir şekilde insanların üzerinden parayı çevirip büyük kazançlar elde edeceğine inanıyorum.

sizlerin görüşü nedir ?İlginizi Çekebilir

Site Hızını Arttıracak Sitenizin Seo Puanını Yükseltecek Ücretsiz Çözüm Çok Basit

Resim Optimizasyonu Nedir ? Resimler bir internet sitesinde en çok dikkat çeken unsurlardır ve ziyaretçiyi …

Yorumlar

  1. kadın sitesi

    Bu söylediğiniz olay 4. haftaya girdi ve 4 haftadır insanların hakedişlerini kesinlikle küçük küçük meblalar ile ödemeye çalısıyorlar. 10.000 lira alacağınız varsa ancak 1500 -2000 lira sus payı gönderiyorlar. Sonra hesaplarda bi al takke ver küllah yapıp sizin o 8.000 lirayıda nasıl ediyorlarsa yok ediyorlar sonraki hafta bakıyorsunuz hak edişiniz 12.000 lira fakat size gelen para 1200 TL bir sonraki hafta bakıyorsunuz hak edişiniz daha da artması gerekirken 7.000 TL ye düşmüş. Bi şeyler yapıyorlar ama insanların tüm e-ticaret hayatlarını bitirmeye çalışıyorlar. Muhtemelen ya batıyorlar yada insanların parası ile iş yapıp satıcıları mağdur ediyorlar. Komisyon oranlarına dokunma zaten her kese kafasına göre vade kafasına göre komisyon oranı veriyorlar. Aklı olan uzak dursun piyasadaki tefeciler bile bunlar kadar adi şerefsiz değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir