Ana Sayfa / E-ticaret / HepsiBurada.com Satıcılarının Kargo Bedava Kampanyası Nedir Kesintisi Nasıl Yapılacak


HepsiBurada.com Satıcılarının Kargo Bedava Kampanyası Nedir Kesintisi Nasıl Yapılacak

Hepsiburada Kargo Kampanyası Hakkında Önemli Açıklama

Hepsiburada kargo bedava kampanyası yapmıştır. Herkesin katılması zorunludur. Katılmayan firmaların mağazası askıya alınacaktır.  Gelen maili aynen paylaştıktan sonra kendi yorumumu yapacağım ortada çok fena bir mevzu var 🙂

Değerli İş Ortağımız,

Efsane Cuma Kampanyası süresince geçerli olacak, onaylamış olduğunuz kargo bedava uygulamamız 23 Kasım itibari başlayacaktır. Katılım onayı veren firmalarımızın kargo bedava kampanyaları tanımlanmıştır ve 23 Kasım itibariyle yayına alınacaktır.

Kampanya detayları aşağıda yer almaktadır.

Müşterilerimiz için 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo bedava.

Müşterinin toplam sepet tutarı 100 TL ve üzeri ise müşteri kargo ücreti ödemez. Satıcı firma ise aşağıdaki kriterlere göre kargo ücreti öder.

  • Satıcı firmaya gelen Sipariş tutarı 30 TL ve üzeri ise; Yeni Desi/Fiyat Listesine göre ücretlendirilir.
  • Satıcı firmaya gelen Sipariş tutarı 30 TL altında; sipariş tutarının %10‘u + KDV

Efsane Cuma Kampanyamıza özel %50’ye varan indirimli yeni desi fiyatlarımıza ekten ulaşabilirsiniz.

Formu henüz doldurmadıysanız ve Kargo Bedava uygulamasına katılmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfaya ad, soyad, e-posta adresi belirtip “gönder” butonu aracılığı ile tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kargo Bedava kampanyasına katılmayacak firmalar 23 Kasım itibariyle kampanya bitimine kadar askıya alınacaktır.

Kargo bedava uygulamasına katılmayı ONAYLIYORUM

Saygılarımızla,

Hepsiburada

 

Şimdi yukarıda yazan cümlenin açıklaması şöyleki 29 tl lik ürün alındığında 3.42 tl kargo ücreti alınmaktadır. 10 tl lik üründe 1.18 tl alınmakta. 30 tl lik üründe ürünün boyutuna göre kargo anlaşma fiyatları yollanmış. o fiyatlar alınacak Buna göre fiyatlarınızı revize etmeniz gerekir çok acil.

Öte yandan benim gözümden kaçmayan 1 konu ise hepsiburada her siparişte halen kargo ücretini müşteriden almaktadır. 7.9 tl ekstra bizden de ortalma 3 tl aldığını farzedersek 10 tl oysa aynı ürünü küçük bir esnaf olarak ben kargo firmasında 5 tl ye yollayabiliyorum. Fırlamalar 🙂 Neyse.

2. bir konu dikkatli olun ürünleriin üzerine önce maaliyet sonra kar marjınızı ekledikten sonra kargo ücretini ondan sonra komisyon oranını ekleyin mutlaka bu sıra ile eklemezseniz. Zarar edersiniz.

100 tl lik 10 desilik ürünü hesap edelim 100 tl maaliyete 10 tl kar eklersek 110 tl hepsiburada kargosu 7 tl etti 117 tl komisyonu 140 tl ye satılması gerek ki ürün başına 50 kuruşta komisyon ücreti ekeniyor hesap karışmasın diye ben eklemedim.

çoğu kişi bu hesabı yanlış yapıp 100 tl ye gelen ürünü %20 komisyon ile 120 tl yapıp kargo ücreti ile 127 tl 10 tl kar ile 137 tl ye satıyor bu hesap ile 3 tl eksik olup 7 tl kar edilmekte.

Bol Kazançlar dilerim.İlginizi Çekebilir

Ücretsiz Opencart 2.x.x Teması 3 Adet Template Monster

Ücretsiz Opencart Teması 3 Adet Template Monster Değerli Takipçilerimiz. Oldum olası template monster temalarını beğenmişimdir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir