Ana Sayfa / Hp Destek / Hp 7612 Dolan Kartuşlu Mu Tanklı Yazıcımı Tavsiye Edersiniz ?


Hp 7612 Dolan Kartuşlu Mu Tanklı Yazıcımı Tavsiye Edersiniz ?

Hp 7612 Dolan Kartuşlu Mu Tanklı Yazıcımı Tavsiye Edersiniz ?

Soru: HP 7612 nasıldır, kafa ömrü ortalama ne kadar, emici dolu hatası veriyor mu, bunun için reset programı var mı.
Bir de dolan kartuş mu tankli sistemi mi tavsiye edersiniz. Tank sistemi stabil çalışıyor mu, tanka bağlı kartuşların çipleri ne şekilde?

Cevap: Merhabalar, Hp 7612 yazıcı diğer mürekkepli yazıcılar gibi emici dolu hatası vermektedir. Bunun herhangi bir yazılımı yoktur. Emici hatası geldiğinde ya servise bir yazıcı ücreti ödemeniz gerekebilir. Tank sistemi genel olarak orjinal kartuşlara bağlı olmaktadır. Kullanımda eğer tank sistemi iyi takılmış ise canon kadar hava yapmamaktadır. Çok iyi şekilde kullanılabilmektedir. Lakin normal orjinal kartuşları durabrite mürekkep kullanırken piyasadaki firmalar claria mürekkep koyduğundan çabuk bozulma tehlikesi bulunmaktadır. iyi bir firma tercih ederseniz bu konuda kendini ispatlamış çok iyi şekilde randıman alabilirsiniz. Elbette kullanımınıza bağlı olarak uygun orjinal tanklı yazıcı almanız sizin yine faydanıza olacaktır. Dolan kartuşların çiplerinde sorun yaratmaktadır.  tavsiye etmiyorum çok çabuk bozuluyor veya çalışmayabiliyor. iade etmek istediğinzide internetten alırsanız geri iade hakkınızda olmuyor çünkü sarf malzemedir. Aklınızda başka soru varsa sormakta çekinmeyiniz.

Saygılarımla Kadir TUTAK

Kaynak Linki : https://www.kartusdestek.com/sorun-cevaplayalim/soru/hp-7612

Hp 7612 bitmeyen Kartuş Tankı Nasıl Takılır videosu

 İlginizi Çekebilir

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar Bitmeyen kartuşlu yazıcılar evlerde işyerlerinde kullanılmaktadır. Bitmeyen Kartuşlu yani tanklı yazıcılar normal …

Yorumlar

  1. kadın sitesi

    çok sağolun benim sorumdu 🙂
    a3 dubleks baskı alabileceğim en ekonomik model buydu. sınıf öğretmeniyim, a3 baskı yapıp ortadan zımbayayıp ogrencilere dergi gibi vermeyi planlamıstım.

    a3 dubleks murekkepli yazıcı öneriniz nedir. tabi olabildigince ekonomik olmalı.
    brother a3 yazıcı vardı. Brother MFC-J3930DW bu nasıldır. butcemi aşacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir