Ana Sayfa / Hp Destek / Hp GT5810 GT5820 Nasıldır Genel özellikleri Şikayetleri Kullanıcı Yorumları Nelerdir ? Tüm soru cevapları


Hp GT5810 GT5820 Nasıldır Genel özellikleri Şikayetleri Kullanıcı Yorumları Nelerdir ? Tüm soru cevapları

Hp yeni tanklı yazıcıları piyasaya girdi.

Hp GT5810 ve 5820 olarak satışa sunulan yeni bitmeyen kartuşlu yazıcıları orjinal tanklı olarak satılmaktadır.

Epson, Canon ve Brother’ a yeni rakip olarak en son piyasaya giren Hp yeni yazıcıları satılmaya başladı lakin nasıl bir yazıcıdır bu hp satılırmı satılmazmı kısaca özelliklerine yer verelim.

Hp Gt5810 602 TL Yazıcı Tarayıcı Fotokopi

Hp Gt5820 702 TL Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Wifi

baskı çözünürlüğü oldukça düşük olan yazıcılar 4800×1200 olarak baskı vermektedir. Diğer yazcıılara göre oldukça düşüktür fotoğrafçılar kullanamaz yani.

Hp nin piyasda tutunabilmesi için öncelikle teknik servis ağını genişletmesi gerekir çünkü oldukça yetersiz ve servis ağı düşük o yüzden pek satılacağını düşünmüyorum.

Sizlerde yorumlarınızı yapabilir veya sorularınızı sorabilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılar Bitmeyen kartuşlu yazıcılar evlerde işyerlerinde kullanılmaktadır. Bitmeyen Kartuşlu yani tanklı yazıcılar normal …

4 Yorumlar

  1. kadın sitesi

    sarı mürekkep çalışmıyor. Baskı kafası değiştermeyi düşündüm. Fiyat ve satış noktası yok. yazıcı daha henüz 3 aylık.

  2. kadın sitesi

    HP Deskjet GT 5810 serisinden bir printer aldım. Çok başarılı baskılar da aldım. Fakat 10 gün kadar kullanamadım. Sonra problem başladı. Siyah-beyaz baskı devam etti ama renkli baskı alamadım. Renkli kanalları kurumuş ve tıkanmış, açılmadı ve artık renkli baskı yapmadı. Cihazı alırken “hiç olmazsa 15 günde bir print alın” demişlerdi ama benim printer 10 günde bu hale geldi. Bu durum çok ciddi bir sorun. Pekiyi, ben 2 ay kadar başka iş için evde olmasam ne olacak? Bunun çözümü nedir bilmiyorum. Bilen varsa lütfen yazsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir