Ana Sayfa / Sizden Gelen Sorular / Kullanmakta olduğum Canon MP272 yazıcı 5B01 kodu veriyor. Nasıl iptal edebilirim teşekkürler.


Kullanmakta olduğum Canon MP272 yazıcı 5B01 kodu veriyor. Nasıl iptal edebilirim teşekkürler.

Kullanmakta olduğum Canon MP272 yazıcı 5B01 kodu veriyor. Nasıl iptal edebilirim teşekkürler.

Cevap:

Merhabalar

5B01 Hatası Emici Dolu hatası anlamına gelmektedir. Emici dolu hatası programını sadece 1 kere satın alarak devamlı olarak kullanabilirsiniz. Tek seferlik değildir.  Gerek yazıcı kartuşları olsun gerek hortumların yıpranma payı olsun yenisini almanızı tercih ederim.  eğerki bütçem yok derseniz tekrar kullanmak için inkjet.com.tr üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Emici dolu hatası neden gelir ?

Emici dolu hatasının sebebi yazıcının bir nevi ömrü bittiği anlamna gelmektedir. Giderilmesi durumunda kartuşların ve makinenin sağlıklı çalışacağı anlamına gelmez. Yeni yazıcı almanızı tavsiye ederiz.

Canon Emici dolu hatası programını www.inkjet.com.tr en ucuza dan satın alabilirsiniz.

Emici dolu hatası kaç baskıda gelmektedir. ?

Emici dolu hatası gelme zamanı yazıcıya yaptğınız temizleme işlemi ile doğru orantılıdır. 3000 -5000 ve 15000 e kadar gitmektedir. Yani ne kadar yoğun temlizleme yaparsanız o kadar erken bu hata ile karşılaşırsınız.

Emici dolu hatası için program satın aldım sonra ne yapmalıyım

Emici dolu hatası için program satın aldıysanız satın aldığınız firma size ulaşıp gerek anlatımlı dosya ile gerek bilgisayarınıza bağlanıp hatayı giderecektir. Yazıcınız sonrasında 0 almış gibi tekrardan baskı yapmanıza yardımcı olacaktır.İlginizi Çekebilir

Epson Yazıcı Şikayet Öneri ve Çözüm Bulma Servisi

Değerli takipçilerimiz. Epson bölge yetkili servisi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bu başlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir