Ana Sayfa / E-ticaret / N11.Com Mağaza Açma Süreci Nasıl Mağaza Açılır istenilen Evraklar N11 Şikayetleri Tavsiyeler Avantajları Dezavantajları


N11.Com Mağaza Açma Süreci Nasıl Mağaza Açılır istenilen Evraklar N11 Şikayetleri Tavsiyeler Avantajları Dezavantajları

Merhaba arkadaşlar genel olarak herkes bir ticaret yapmak için belirli pazar yerlerinde satış yapmayı amaçlıyor. Bunun içinde pazar yerlerinde önemli yer tutan n11.com için bir kaç söz ve bilgi paylaşmayı öngördüm.

N11 Sanal Mağaza Açılışı İçin Talep Edilecek Evrak Listesi:

Sermaye Şirketleri veya Adi Ortaklıklar İçin

 • Güncel Faaliyet Belgesi (Son 6 Ay)
 • Vergi Levhası
 • Şirket Kuruluş Ticaret Sicil Gazetesi
 • İmza Sirküleri
 • Ortaklık Sözleşmesi (Adi Ortaklıklar için)
 • Çalışma Mali Şart ve Prensipleri (Komisyon Anlaşması)
 • Satıcı İlan ve İşlem Sözleşmesi (n11.com Sözleşme)

Şahıs Şirketleri için

 • Güncel Faaliyet Belgesi (Son 6 Ay)
 • Vergi Levhası
 • İmza Sirküleri
 • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
 • Çalışma Mali Şart ve Prensipleri (Komisyon Anlaşması)
 • Satıcı İlan ve İşlem Sözleşmesi (n11.com Sözleşme)

Bu evrakları gönderdikten sonra ortalama 10 gün sürede incelenmektedir. eğer bir sorun varsa bir o kadar daha bekliyorsunuz. Sonra kategori yöneticiniz sizin ile temasa geçmektedir. Şahsen 2 yıldır kategori yöneticisi mağazayı açtıktan sonra kaybettim onu 🙂 Pek ortalıkta görünmüyor iletişim kuramıyoruz veya mesaja cevap vermiyor.

Böylelikle ürünlerinizi listelemeye başlıyorsunuz. Ürünleri ister xml ister excell isterseniz manuel olarak ekleyebilirsiniz. Ben excell ile toplu yüklüyorum.

Ürünleri listelemek ücretsizdir ürünlerden satış başına %10 ile %20 arasında komisyon alınmaktadır.

ayrıca 25 kuruş vs reklam kesintisi yapıyorlar bunuda hesaba katın.

N11 de Ödemeler ürün teslimi ve müsteri onayını takiben (kargo + onaylama 4 gün) 7 iş gününde hesaplara geçiliyor. Yani satışını yaptığınız ürünler kargo + onay + n11 bekleme süresi derken 15 gün içinde hesaplarınıza geçiyor.

N11 de Yüksek kar oranıyla satış yapamazsınız piyasa fiyatı ile rakipleri ölçüp ona göre fiyat belirlemeniz gerekmektedir. N11 de yorum ve puanlara dikkat ediniz bazen ne kadar dikkat ederseniz de müşteriler elbette saçma sapan yorum yapmaktan kaçınmayacaklardır. N11 de en önemli şeyde gönderim süresi zamanında göndermek ve ürün sorularına kısa sürede cevap vermek. Bunun içinde sağlam bir şekilde oturmanız gerekmektedir 🙂 Sorun yaşanmaz değil bir çok personel işleyişi bilmiyor ve ürünlerden bilgisi yok ama elden ne gelir ticarete devam.

Bunlardan hariç sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz.

Aynı zamanda Şikayetlerinizi ve Önerilerinizi yazabilirsiniz.

 İlginizi Çekebilir

Site Hızını Arttıracak Sitenizin Seo Puanını Yükseltecek Ücretsiz Çözüm Çok Basit

Resim Optimizasyonu Nedir ? Resimler bir internet sitesinde en çok dikkat çeken unsurlardır ve ziyaretçiyi …

14 Yorumlar

 1. kadın sitesi

  Bende yeni müracat ettim kategori temsilciniz sizinle göŕüşecek diyor ya inşallah uzun sürmez.%10 komisyonla fiyat belirleyip rekabet etmek zor ben küçük çaplı satışı olan biri olarak şansımı denemek.iatedim bakalım.

  • kadın sitesi

   inşallah hayırlısı olur sizin için 🙂 N11 gerçekten zor bir sitedir yorum kısmı özellikle havadan civadan yorum yapanlar mevcut dikkat ediniz.

 2. kadın sitesi

  komisyon oranları çok yüksek

 3. kadın sitesi

  Herkese merhaba, hatice atagül’im bir mukim / vatandaşım. Ben 38 yaşındayım, girişimci / iş kadınıyım. Bir zamanlar proje / işimi finanse etmekte güçlük çekiyordum. Beni şirketinden 500.000 TL değerinde bir kredi almak için bir para havalesi olan Bay Williams Sean’a tanıtan iyi bir arkadaşım olmazsa. Onlarla temasa geçtiğimde, kredilerimin onaylanması için 48 saat sürdü ve kredi koşullarını ve koşullarını belirten tüm yöntemleri gördükten sonra hesabıma geçtim. Kötü krediniz olsa bile hizmet sunmaya devam ediyorlar. Ayrıca İşletme kredisi, Ev kredisi, Kişisel kredi, Araba kredisi, İş kurma kredisi ve İş Genişletmesi gibi her türlü kredi imkânı sunar. Acil bir mali yardıma ihtiyaç duyarsanız bugün onlarla iletişime geçebilirsiniz.

  e-posta yoluyla: creditfinancierhome@gmail.com
  WhatsApp: +15184181390

  Benim için yaptıklarından ötürü onlara nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum, fakat Tanrı Williams Sean’ı güçlü bir şekilde ödüllendirecek.

  Teşekkürler.

 4. kadın sitesi

  – Komisyon Anlaşması
  – Satıcı İlan ve İşbirliği Sözleşmesi
  BU İKİ EVRAK YOK NE YAPABİLİRİM NASIL EKLEYECEĞİM BİLMİYORUM

 5. kadın sitesi

  Komisyon Anlaşması – Satıcı İlan ve İşbirliği Sözleşmesi

  bu evrakları bana da atarmısınız.

  N11 de yok

  rizaozcan34@gmail.com

 6. kadın sitesi

  Faaliyet Belgesi nedir. bu evrak isteniyor bunun dısında hersey tamam

 7. kadın sitesi

  Merhaba n11 de satis yapmak istiyorum yeni bir sahis firmasi kurup baslayabiliyormuyum istenilen evraklar arasinda son 6 ay faaliyet belgesi yaziyor ama bu tama olarak nasil olacak

 8. kadın sitesi

  Komisyon Anlaşması – Satıcı İlan ve İşbirliği Sözleşmesi bu evrakları bana da atarmısınız. N11 de bulamadım axumeyye@hotmail.com

 9. kadın sitesi

  merhaba ;

  Bende n11 de bir magaza açtım ve evraklarımı topluyorum. Ancak belgelerinirim topladıktan sonra n11 e nasıl göndereceğimi bilmiyorum bu konuda birisi yardımcı olursa çok sevinirim. Birde imza sürküsünün fotokobisi geçerli oluyormu bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim…..

  mhmt.web@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir