Ana Sayfa / E-ticaret / N11.Com’a Xml Ile Toplu Ürün Yükleme Nasıl Yapılır? Dropshopping sistemi nasıl işler


N11.Com’a Xml Ile Toplu Ürün Yükleme Nasıl Yapılır? Dropshopping sistemi nasıl işler

N11 XML Yükleme Nasıl Yapılır

Değerli okuyucularımız,

N11 satıcısı nasıl olacağını açıkladık ve N11 üzerinden satış nasıl yapılacağından ziyade herkesin aklında kalan soru toplu ürün nasıl yükleyeceği olacaktır. Bunu Detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.

N11.com a xml yüklemek için öncelikle xml alabileceğiniz bir firma bulmanız gerekmektedir. Yazıcı sektöründe geniş yelpaze ile inkjet.com.tr bu xml i sağlamaktadır. Bayisi olduğunuz inkjet sisteminden faydalanarak N11 in kar marjlı xml linklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Misal n11 ortalama komisyon oranı %15 dir. siz ister %20 ister %100 kar marjı ile atabilirsiniz ürünleri.

Sonrasında so.n11.com paneline girip önce yapmanız gerken teslimat şablonunu girmeniz. Hesabım kısmından Teslimat bilgileri kısmından yeni şablon ekliyorsunuz inkjet sitesinin vermiş olduğu depo ve kargo seçeneğini giriyorsunuz.

2. adım Ürün yönetiminden > Toplu ürün yönetimi kısmına giriyorsunuz Toplu ürün Yüklemeye Başla Kısmından Xml yüklemenizi gerçekleştiriyorsunuz.

Toplu ürün yükledikten sonra size gelen siparişi inkjet sitesinde siz sipariş geçip gönderimi sağlanıyor ve siz n11 den paranızı alırken sadece çok kısa bir süre zarfında bol para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Herkese Bol kazançlar dilerim

Sormak istediğiniz tüm soruları yorum kısmından sorabilirsiniz.

n11 xml örneği, n11 xml yapısı, n11 api döküman, n11 xml ürün yükleme, gittigidiyor xml entegrasyonu nasıl yapılır, n11 api kullanımı, n11 xml şablonu, n11.com formatında excel ile toplu ürün yükleme

 İlginizi Çekebilir

Site Hızını Arttıracak Sitenizin Seo Puanını Yükseltecek Ücretsiz Çözüm Çok Basit

Resim Optimizasyonu Nedir ? Resimler bir internet sitesinde en çok dikkat çeken unsurlardır ve ziyaretçiyi …

2 Yorumlar

 1. kadın sitesi

  Kolay gelsin
  Ben bayilik aldım n11 uyumlu xml de aldım.
  Xml dosyasının içinde bayi alış fiyatı yazıyor. Ben buna kar oranını nasıl gireceğim. N11 sitesine entegre ettikten sonra mı kar oranını giriyoruz ?

  • kadın sitesi

   hayır verilen xml lere kar oranı girilmesi gerekiyor..
   inkjet.com.tr deücretsiz xml alabilir kar oranlı xml leri de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir