Ana Sayfa / Kampanyalar / Yeni Epson L805 Fotoğrafçı Yazıcısı ucuzu


Yeni Epson L805 Fotoğrafçı Yazıcısı ucuzu

Epson yeni L805 yazıcısı Türkiye’ye girdi.

Ürünü yeni test ettik ve yazıcı mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Epson L805 En uygun fiyata almak için tıklayın

http://www.tutakbilisim.com/urun/epson-l805-fotografci-yazicisi—wifi-en-ucuzu_13414.aspx?CatId=415

ULTRA DÜŞÜK MALİYETLİ BASKI

Sayfa başına ultra düşük maliyet sağlayan hızlı ve güvenilir A4 boyutuna kadar baskı için entegre mürekkep tankı sistemli yazıcımızla mürekkep kartuşlarına veda edin.

Low cost

DÜŞÜK MALİYET

Entegre yüksek kapasiteli mürekkep tankıyla sorunsuz baskı sağlayın ve günlük baskı maliyetinizden %90’a¹ kadar tasarruf edin.

Reliable

FOTOĞRAF BASKISI MÜREKKEBİ

6 renkli dye mürekkepler, CD/DVD’ler gibi yüzeylerde bile hızlı, güvenilir ve kaliteli fotoğraf baskısına olanak sağlar.

High speed

YÜKSEK HIZ

Fotoğraf baskısı hızı – fotoğraf başına yaklaşık 12 saniye².

KULLANIMI KOLAY VE GÜVENİLİR

ÜRETKENLİĞİ ARTTIRIN, KESİNTİLERİ AZALTIN

Epson Connect³ ile Wi-Fi bağlanabilirlik özelliği dünyanın her yerinden akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden baskıyı kolaylaştırır. Kompakt ve alandan tasarruf sağlayan tasarımı, yazıcıyı istediğiniz yere yerleştirmenize olanak sağlar. 2 yıl üretici garantisiyle verilen yazıcının hızlı mürekkep doldurma teknolojisi, mürekkep tankının temiz bir şekilde tekrar değiştirilmesini hızlandırır ve kolaylaştırır.

KARTUŞLARA VEDA EDİN

İLK ŞİŞE SETİYLE 1800 FOTOĞRAF BASKISI ALIN4

Hedefe yönelik mürekkep tankı, yazıcıyla tam entegredir, böylece genellikle orijinal olmayan dolumlardan ve başka marka mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz. Epson orijinal mürekkep şişeleri, açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankının tekrar değiştirilmesini kolaylaştırır. Mürekkep, kolay depolama için damlatmaz nozül ve yeniden kapatılabilir başlığa sahip kullanışlı yüksek hacimli şişelerle satın alınabilir.

EPSON

KALİTESİNDE

FOTOĞRAF BASKISI

 • Yeniden doldurulabilir mürekkep tankı sistemi
 • Ultra düşük maliyetli baskı
 • Epson Micro Piezo teknolojisi
 • Hızlı fotoğraf baskısı (fotoğraf başına 12 saniye²)

L805
ÖZELLİKLER

 • A4 boyutuna kadar yüksek kaliteli sınırsız fotoğraf baskısı
 • Wi-Fi bağlanabilirliği
 • CD’lere/DVD’lere doğrudan baskı
 • 6 renk 70ml Epson orijinal mürekkep şişesi dahildir
 • ENERGY STAR uyumlu
 1. Karşılaştırma en üst sırada yer alan 10 adet rakip A4 mono lazer yazıcı ve MFP’ler, en üst sırada yer alan 10 adet rakip renkli lazer yazıcı ve MFP’ler ve en üst sırada yer alan 10 rakip inkjet yazıcı ve MFP’ler ile IDC EMEA Hardcopy Tracker’a (Veri 2014 2. Çeyrek) göre yapılmıştır. Sayfa başına maliyet, IDC EMEA Consumables Tracker’dan (Veriler 2014 1. Yarı) ve Aralık 2014 tarihi itibariyle üreticilerin yayınlanan verimlerinden alınmış ortalama satış fiyatı kullanılarak hesaplanmıştır. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/itssavings adresini ziyaret edin.
 2. Test koşulları için ziyaret edin: www.epson.eu/testing.
 3. Kablosuz internet bağlantısı gerekir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfen ziyaret edin: www.epson.com.tr/connect.
 4. Belirtilen verimlere, ISO/IEC 29103’de verilen Test Şablonunun baskı simülasyonundan Epson orijinal metodolojisi temel alınarak ulaşılmıştır. Belirtilen verimlerde ISO/IEC 29102 temel ALINMAMIŞTIR. Belirtilen verimler yedek mürekkep tanklarını temel almaktadır ve yazdırdığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, yazdırma sıklığına, baskı sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir.Epson L805


İlginizi Çekebilir

4 ADET HP CB540A/541A/542A/543A Muadil Toner (2200 Sayfa) 145 TL ŞOK FİYAT !

HP Color LaserJet CM1300/1312/1312nfi/CP1210/ /1215/1217/1510/1515/1518 / HP Color LaserJet Pro CP1525n/1525nw/CM1415/ HP LaserJet Pro 200 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir