Ana Sayfa / Uncategorized / Yerli Arama Motoru Yaani Hakkında Herşey


Yerli Arama Motoru Yaani Hakkında Herşey

Yaani Nedir ?

Yaani uzun süredir beklenen yerli arama motorudur. Turkcell tarafından geliştirilmiş sadece telefon üzerinden kullanılabilen arama motorudur. Yaani sadece telefonlarda kullanabileceksiniz 🙂 Geliştirilmesi 2 yıl sürmüştür. Yaani gelişmiş bir arama motorudur. Türkiyenin datası türkiyede kalmasını amaçlamıştır. Sürekli kendisini geliştirebilen arama moturudur. Ayrıca roportaj da dinlediğim kadarıyla gelişmesinde türkiyede 50 yurtdışında 50 mühendis çalışmış geleceği yazan kadınlardan da 100 bayan pazara hazırlanmasını servis etmesini sağlamıştır.

Yaani Yandex iş birliği ile yapılmıştır.

 

Yaani Nasıl indirilir ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.yaani&hl=tr

https://itunes.apple.com/tr/app/yaani/id1265035532?mt=8

Yaani için Turkcell Den Destek ve Hediyeler 

Türkcell il yaani indirirseniz 1 gb hediye kullanınca 1 gb ve aramalarda kotadan yemeyecek navigasyonuda kotadan yemeceğinin sözü verilmiştir.

Yaani Nasıl Kullanılır ?

Cep telefonunuza hangi operatör veya hangi işletim sistemi olursa olsun indirip telefonunuzda kolayca kullanabilirsiniz. Şimdilik mobil cihazlardan kullanılmaktadır. Andorid 4.1 ve iOS 9 işletim sistemi ve üzerindeki mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.  Herhangi bir servise üye olmanız gerekmez.

 

Yaani Seo su Nasıl Yapılır ?

Yaani Seo için herhangi bir şey için kasmanıza gerek yok normal google için yaptığınız işlemleri yapın zaten o sizi arama motoruna ekleyecektir. Web sayfaları için de gelmesi ve gelişmesi önemlidir.

Yaani, Yaani nedir, Yaani özellikleri, Yaani Seo, Yaani indir,Yaani appstore indir, Yaani playstore indir,Yaani Türkcell, Yaani Nasıl kullanılır, Yaani Yandex, Yaani navigasyon, Yani seo

Yaani videolu Anlatımİlginizi Çekebilir

Epson L850 yazıcı Aldım Renk ayarlaması nasıl yapabilirim.

merhaba bu yazıcıyı yeni aldım daha öncede epson kullanıyordum bu yazıcıdan fatograf baskısı çıkartıyorum fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir